Obiady dla firm

obiady dla firm

Obiady dla firm to spotkania, które mogą mieć różne cele, takie jak integracja zespołu, negocjacje biznesowe, prezentacje, czy celebracje ważnych wydarzeń. Warto zwrócić uwagę na różnorodność preferencji żywieniowych uczestników, dlatego najlepiej jest zaplanować menu, które uwzględnia różne smaki i ograniczenia dietetyczne.

Propozycje

Lunch bufetowy:
Organizacja bufetu z różnymi potrawami, w tym sałatkami, mięsami, rybami, przystawkami i deserami, umożliwia wybór dla każdego. To dobre rozwiązanie, jeśli nie jesteś pewien preferencji żywieniowych uczestników.

Catering:
Skorzystaj z usług cateringowych, aby dostarczyć różnorodne i smaczne posiłki na miejsce spotkania. Cateringi często oferują szeroki wybór dań, w tym dania główne, przystawki, sałatki i desery.

Obiad w restauracji:
Rezerwacja stołów w dobrej restauracji może stworzyć elegancką atmosferę na firmowym obiedzie. Wybierz restaurację, która oferuje menu odpowiednie do gustów i budżetu uczestników.

Food trucki:
Jednym z ciekawych pomysłów jest zorganizowanie obiadu z udziałem food trucków, które serwują różne rodzaje jedzenia, takie jak burgery, tacos, kuchnie etniczne itp.

Potluck lunch:
Możesz poprosić uczestników, aby przynieśli potrawy na wspólny stół. To może być dobra okazja, aby spróbować różnych smaków i potraw, a jednocześnie wspólnie przygotować posiłek.

Grillowanie na świeżym powietrzu:
Organizacja pikniku firmowego z grillem to świetny pomysł na letnie obiady. To stwarza nieformalną i przyjazną atmosferę.

Degustacje:
Zorganizuj degustacje wina, piwa, czy kawy podczas obiadu. To może pomóc w zbudowaniu relacji między uczestnikami i umożliwi ciekawe doświadczenia kulinarne.

Tematyczne obiady:
Możesz wybrać tematyczne obiady, takie jak kuchnia włoska, japońska, meksykańska itp. To dodaje zabawy i zainteresowania.

Rozrywka:
Dodaj elementy rozrywki, takie jak muzyka na żywo, stand-up comedy czy konkursy kulinarne, aby uczynić obiad bardziej interesującym i zabawnym.

Dbałość o diety specjalne:
Upewnij się, że menu uwzględnia różne diety i preferencje żywieniowe, takie jak wegetariańska, wegańska, bezglutenowa itp.

Obiady dla firm na wynos

Zamawianie obiadów do firmy dla pracowników może być korzystne w wielu przypadkach, ale warto rozważyć kilka aspektów, aby zadecydować, czy to dobre rozwiązanie w danej sytuacji.

Dostarczanie posiłków na miejsce pracy może być wygodne dla pracowników, zwłaszcza jeśli nie mają czasu na przygotowanie jedzenia lub wyjście na obiad. Zamawianie posiłków może pomóc pracownikom zaoszczędzić czas, który zwykle traciliby na podróż do restauracji i oczekiwanie na przygotowanie jedzenia. Wspólne jedzenie w miejscu pracy może sprzyjać budowaniu relacji między pracownikami i zespołami. To dobra okazja do rozmów i integracji.

Przygotowanie obiadu lub lunchu na miejscu pracy pozwala pracownikom wrócić do pracy od razu po posiłku, co może być korzystne w przypadku spotkań i projektów wymagających skupienia. Zamawiając posiłki, można wybierać zdrowe i zbilansowane opcje żywieniowe, co jest istotne dla zdrowia pracowników. Zamawiając z różnych restauracji lub dostawców, można dostarczyć pracownikom różnorodność smaków i kuchni.

Obiady dla firm – u kogo się sprawdza?

Placówki edukacyjne:
Szkoły, uczelnie i inne placówki edukacyjne mogą oferować posiłki na miejscu, aby zapewnić uczniom i pracownikom wygodne i zdrowe opcje żywieniowe.

Firmy eventowe:
W przypadku organizacji konferencji, seminariów, targów lub innych wydarzeń, firmy eventowe mogą korzystać z usług cateringowych do dostarczenia posiłków dla uczestników.

Szpitale i placówki opieki zdrowotnej:
Szpitale i placówki opieki zdrowotnej mogą korzystać z dostaw posiłków dla personelu medycznego i pacjentów, zwłaszcza w przypadku osób hospitalizowanych.

Firmy startupowe:
W środowisku firm startupowych, gdzie elastyczne godziny pracy i praca nad projektami mogą wymagać dużego zaangażowania, dostarczanie obiadów do biura może pomóc pracownikom w efektywnym zarządzaniu czasem.

Restauracje:
Niektóre restauracje oferują również usługi dostawy posiłków do firm. To może być korzystne, zwłaszcza jeśli firmy chcą zapewnić różnorodność kulinaryczną pracownikom.

Firmy korporacyjne z wieloma oddziałami:
Firmy, które mają wiele oddziałów w różnych lokalizacjach, mogą korzystać z dostaw jedzenia, aby zapewnić spójność i wygodę w całej organizacji.

Podsumowując, zamawianie obiadów do miejsca pracy może być dostosowane do różnych rodzajów firm i organizacji. Kluczowe jest dostosowanie tego rozwiązania do potrzeb i preferencji pracowników oraz zapewnienie wysokiej jakości posiłków, aby zadowolić wszystkich użytkowników.

ABONAMENTY NA OBIADY DLA PRACOWNIKÓW FIRMY NA CAŁY MIESIĄC – PRZEJDŹ DO OFERTY

Wyróżnia nas kuchnia dwóch narodów

Menu naszego lokalu to istna mieszanka kuchni: 🇵🇱 polskiej i 🇺🇦 ukraińskiej.

Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecamy codzienne obiady, obiady abonamentowe, a ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe w tym:
📌 chrzciny, 📌 urodziny, 📌 komunie, 📌 małe wesela, 📌 rocznice, 📌 imprezy firmowe, 📌 konferencje, 📌 szkolenia, 📌 spotkania, a także jeżeli potrzeba zrobimy … stypę.